Tarczyński Studio Live

Dołącz do widzów kanału Tarczyński Cyberwolves Studio Live. Sięgnij razem z nami po nowy wymiar odbioru widowisk esportowych. To nasi prowadzący, w otoczeniu najlepszej oprawy, wprowadzą Cię na wyższy poziom kibicowania online. Zobacz u nas najciekawsze rozgrywki w angażujących transmisjach. Projekt dedykowany fanom CS:GO, wspierany przez markę Tarczyński S.A.

GAME CHANGER - EAT BETTER, PLAY LONGER

Wbij na na twitch i odbierz swoje nagrody. Wraz z Tarczyński przygotowaliśmy szereg aktywizacji widzów. Teraz sam wybierz - odbierasz bonusy "give-way" od Haxa, czy weźmiesz udział w streamie jako ekspert. Więcej informacji znajdziesz w harmonogramie, dostępnym tutaj.

DEDYKOWANY PRODUKT

Chipsy mięsne to nowość na rynku przekąsek. Dopasowany do wymagań osób, które długie godziny spędzają przed ekranem monitorów, rywalizując o najwyższe laury sportów elektronicznych. Chipsy nie brudzą palców i są przygotowane w 100 % z mięsa - dostarczą energii w sytuacjach najbardziej tego wymagających. Jeżeli chcesz przetestować produkty to odwiedź nasz Game Spot i oglądaj transmisje w Tarczyński Studio Live.

+
200
Godzin transmisji
+
150
Giveaway'ów
+
900000
Widzów kanału